drukuj drukuj

Szkolenie z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

19 czerwca 2013 r. o godz. 9:00 w Starostwie Powiatowym we Wschowie  (sala konferencyjna, III piętro) rozpocznie się szkolenie pn. „Zasady zatrudniania, rozliczania i zarządzania personelem w projektach realizowanych w ramach PO KL 2007-2013”. Organizatorem wydarzenia jest Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich  w Zielonej Górze oraz Departament Europejskiego Funduszu Społecznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego.

Szkolenie ma na celu przybliżenie wiedzy w zakresie prawidłowej realizacji projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Spotkanie poprowadzi ekspert z Fundacji na rzecz Collegium Polonicum w Słubicach Pani Beata Paul.
Mile widziane będą osoby realizujące projekty POKL, jak też zainteresowane ubieganiem się o środki finansowe z ww. programu.

Spotkanie jest bezpłatne, zapewniamy materiały szkoleniowe i catering.
Udział można zgłaszać pod numerem telefonu 68 45 65 251 lub mailowo: p.szaranek@efs.lubuskie.pl. W mailu należy podać imię, nazwisko, nazwę szkolenia oraz miejsce, a także numer kontaktowy. W każdym ze szkoleń uczestniczyć będzie mogło maksymalnie 20 osób dlatego przy rekrutacji liczyć będzie się kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

KAPITAL_LUDZKI