drukuj drukuj

Konkurs Grantowy ogłoszony w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Równać Szanse 2016”

Jestem niezależny, wierzę w siebie, mam szerokie horyzonty i łatwy kontakt z innymi, potrafię pracować w zespole. Poradzę sobie w każdej sytuacji i w każdym miejscu.
Stwórz z młodymi ludźmi projekt, dzięki któremu poczują się oni ważni i docenieni!

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży zaprasza do Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Równać Szanse 2016”. Udział w nim to prestiż i gwarancja, że jesteś w gronie profesjonalistów!

O dotacje do 40 000 zł na projekty trwające 15 miesięcy mogą ubiegać się organizacje pozarządowe zarejestrowane jako stowarzyszenia i fundacje, mające siedzibę w miejscowościach do 20 tysięcy mieszkańców.

Celem Programu jest wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie. Dlatego Wasz wspólny projekt ma dać im to, co najważniejsze: poczucie, że zrobili coś nowego, ważnego i dającego pewność siebie; że zdobyli umiejętności cenne w ich obecnym i dorosłym życiu. Wystarczające, by postawić sobie w życiu realny cel na miarę swoich marzeń!

Ogólnopolski Konkurs Grantowy składa się z dwóch etapów. Termin nadsyłania wniosków w pierwszym etapie upływa 10 marca 2016 roku, do godzin 12.00!
Na stronie www.rownacszanse.pl czekają szczegółowe informacje o konkursie wraz z zasadami i kryteriami oceny.

miniplakat_OKG_2016