Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Nowy system kolejkowy w Wydziale Komunikacji i Dróg

Print Friendly, PDF & Email

Od 3 stycznia 2024 r. w Wydziale Komunikacji i Dróg działa nowy system kolejkowy. Obecnie wizytę można zarezerwować na trzy sposoby:

  • Poprzez pobranie biletu w biletomacie znajdującym się w holu przy wejściu do wydziału
  • Przez Internet, korzystając ze specjalnej aplikacji udostępnionej na stronie http:// bezkolejki.eu/sp_wschowa/ lub bezpośrednio pod linkiem: https://bezkolejki.eu/sp_wschowa
  • Przez aplikację mobilną QMS (kod aplikacji do pobrania w biletomacie lub po samodzielnym zainstalowaniu na urządzeniu).

Działanie systemów:

– Poprzez biletomat – należy wybrać na dotykowym ekranie kategorię sprawy, którą chcą Państwo załatwić. Po otrzymaniu właściwego biletu, usłyszą Państwo komunikat głosowy zapraszający do konkretnego pokoju. Jedna sprawa jest przypisana do jednego biletu. System umożliwia podgląd stanu kolejki na zainstalowanym przed wydziałem monitorze. 

– Poprzez Internet – po rejestracji należy wydrukować otrzymanego e-maila lub zapisać kod. Po przybyciu do urzędu (na kilka minut przed zaplanowaną godziną) należy potwierdzić wizytę w biletomacie wprowadzając kod cyfrowy rezerwacji internetowej, wydrukować bilet i oczekiwać na swoją kolej. Spóźnienie lub niewygenerowanie biletu oznacza rezygnację z umówionej wizyty. 

– Poprzez aplikację mobilną QMS – należy ją pobrać na urządzenie mobilne. Aplikacja działa w zasięgu 100 metrów od budynku, w którym znajduje się biletomat. 

 

Translate »