Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Powiat Wschowski reprezentowany na Międzynarodowych Targach Grüne Woche 2015

Print Friendly, PDF & Email

W dniach 16.01-25.01.2015 r. w Berlinie odbyły się Międzynarodowe Targi Grüne Woche 2015. Browar „EDI” z Nowej Wsi uczestniczył w targach, reprezentując także Powiat Wschowski.

17 stycznia br. w sobotę targi odwiedził Wicemarszałek Województwa Lubuskiego Stanisław Tomczyszyn, który podkreślił, że produkty regionalne oferowane na lubuskim stoisku są naszą wizytówką.

Reprezentowane stoisko przedstawiało produkty piekarnicze, ciasta oraz chleby, a także wędliny, wyroby z dzika, miody (m.in. lawendowe), pierogi, piwo tradycyjne oraz wiele innych produktów regionalnych.

Na stoisku prezentowano materiały promocyjne Powiatu Wschowskiego oraz zachęcano gości do odwiedzania naszych pięknych okolic.

Międzynarodowe Targi w Berlinie to największe światowe targi żywności, rolnictwa i ogrodnictwa , corocznie odwiedza je blisko pół miliona osób. Dla wszystkich wystawców to doskonała okazja do zaprezentowania swoich unikatowych produktów i pozyskania klientów.

Podczas berlińskiej wystawy odbywa się promocja narodowych produktów rolno – spożywczych, połączona z degustacją oraz prezentacją kultury ludowej.

Powiat Wschowski pokrył część kosztów związanych z wyjazdem Browar „EDI” na Międzynarodowe Targi Grüne Woche 2015.

 

Translate »