drukuj drukuj

Eliminacje powiatowe Lubuskiej Gali Tanecznej

Wojewódzkich Spotkań Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Lubuskiej Gali Tanecznej. Wszyscy wykonawcy bardzo starannie przygotowali swoje występy.

Popisy dzieci i młodzieży oceniała komisja w składzie: Klaudia Kotlarska z Regionalnego Centrum Animacji Kultury z Zielonej Góry, Katarzyna Kotlarska ze Starostwa Powiatowego we Wschowie, Magdalena Martyniuk-Nogalska z Urzędu Miejskiego w Sławie. Nominację do Finału Lubuskiej Gali Tanecznej, która odbędzie się w Świebodzinie 22 maja 2013 roku otrzymał zespół: BLACK DREAMS z Gimnazjum nr 2 we Wschowie za choreografię Basement Jaxx-scars . Komisja przyznała również dwa wyróżnienia, które trafiły do zespołu „Mała Grupa Taneczna” ze Szkoły Podstawowej w Łysinach za taniec hinduski, i „Złotko” z Domu Kultury w Sławie za choreografię Ocean. Zwycięzcy otrzymali nagrody finansowe od Burmistrza Sławy: „BLACK DREAMS” -500zł, „Mała Grupa Taneczna” -300zł i „Złotko”-200zł. Ponadto wszystkie zespoły otrzymały dyplomy uczestnictwa oraz słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatowe we Wschowie.

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku składa serdeczne podziękowania Starostwu Powiatowemu we Wschowie i Burmistrzowi Sławy za ufundowanie nagród.

SCKiW w Sławie

zdjęcia: SCKiW w Sławie i Starostwo Powiatowe we Wschowie