drukuj drukuj

Wsparcie psychologów, pedagogów oraz terapeutów w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w czasie ferii zimowych

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna we Wschowie oraz w filii w Sławie w związku z rozpoczętą kwarantanną narodową zapewnia dzieciom i młodzieży pomoc psychologiczno – pedagogiczną w okresie ferii zimowych.

Tegoroczne ferie to okres szczególnie trudny dla dzieci i młodzieży ze względu na liczne ograniczenia, w szczególności dotyczące kontaktów społecznych, w tym rówieśniczych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci, młodzieży oraz rodziców proponujemy w okresie ferii wsparcie psychologów, pedagogów oraz  terapeutów, w tym możliwość skorzystania z infolinii, pod którą dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie w trudnych dla nich sytuacjach, porozmawiać o nurtujących ich problemach.

W sytuacjach skrajnie trudnych będzie możliwość umówienia się na spotkanie bezpośrednio z psychologami. Psychologowie, pedagodzy oraz  terapeuci będą do dyspozycji dzieci w okresie ferii zimowych od poniedziałku do piątku  w godzinach:

8.30 – 11.30  pod numerem telefonu 68 356 60 63

11.30 – 16.00 pod numerem telefonu 65 540 20 30 (w piątek od 11.30- 15.00)

Możliwy jest również kontakt mailowy: pppwschowa@op.pl, ppp.slawa@vp.pl

Bezpłatna infolinia 800 080 222

Dzieci, młodzież, nauczyciele i rodzice mogą uzyskać wsparcie, dzwoniąc na bezpłatną, całodobową infolinię 800 080 222. Pod tym numerem również dyżurują specjaliści, którzy udzielają pomocy psychologiczno- pedagogicznej.