Po dokonaniu oceny pracy dyrektorów oraz uzyskaniu wymaganych opinii określonych przepisami prawa oświatowego, Zarząd Powiatu Wschowskiego podjął decyzję o przedłużeniu kadencji dotychczasowym dyrektorom jednostek oświatowych prowadzonych przez Powiat Wschowski.
Akty powierzenia wręczyli Starosta Wschowski Waldemar Starosta oraz Wicestarosta Wschowski Andrzej Bielawski
Na kolejną kadencję powołani zostali:
– Mariusz Zbytniewski – Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Wschowie,
– Agata Karolczyk-Kozyra – Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie,
– Wioleta Szyguła – Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Wschowie z filią w Sławie.
Przedłużenie kadencji jest wyrazem uznania dla dotychczasowej pracy, zaangażowania oraz skutecznego zarządzania kierowanymi jednostkami.
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów, satysfakcji z pracy oraz pomyślnej realizacji kolejnych wyzwań na rzecz edukacji i rozwoju mieszkańców Powiatu Wschowskiego.