Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Umowa na modernizację budynku zaplecza sali gimnastycznej w I LO we Wschowie podpisana

Print Friendly, PDF & Email

Została zawarta umowa pomiędzy Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego reprezentowanym przez Dyrektora Departamentu Infrastruktury Społecznej Andrzeja Ziarka a Powiatem Wschowskim reprezentowanym przez Starostę Andrzeja Bielawskiego oraz Wicestarostę Waldemara Starostę na realizację inwestycji pn. „Modernizacja budynku zaplecza Sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wschowie”.

W ramach zadania wykonana zostanie elewacja i ocieplenie ścian zewnętrznych, częściowa wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wymiana instalacji odgromowej i oświetleniowej oraz innych niezbędnych prac budowlano-instalacyjnych.

Jest to kolejna inwestycja w infrastrukturę sportową I LO. W 2022 r. wykonano oświetlenie boiska do gry w piłkę nożną oraz infrastrukturę lekkoatletyczną. W kolejnym roku tj. 2023 przebudowane zostały pomieszczenia siłowni i małej sali gimnastycznej w budynku zaplecza sali gimnastycznej – podkreślił Wicestarosta Waldemar Starosta

Planowany koszt całkowity zadania to 368.500 zł. Dofinansowanie w kwocie 184.250 zł  pochodzi ze środków Województwa Lubuskiego w ramach Programu Lubuska Baza Sportowo Rekreacyjna.

Translate »