Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego w Powiecie Wschowskim

Print Friendly, PDF & Email
W dniu 30 maja 2023 roku w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie odbył się koncert dedykowany rodzinom zastępczym z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.
Koncert został zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wschowie, w ramach prowadzonej powiatowej kampanii społecznej pn. „Rodzina zastępcza – bezpieczny przystanek” współfinansowanej ze środków Fundacji EY.
 
W koncercie udział wzięli lokalni artyści, którzy swoimi występami wsparli prowadzoną kampanię. Na scenie wystąpili Zuzanna Jakubowska i Laura Chmura – uczennice Państwowej Szkoły Muzycznej we Wschowie im. Karola Kurpińskiego, Kacper Kozyra oraz Grzegorz Kaliciński, a także zespół I-REY, który porwał publiczność do wspólnej zabawy.
 
Koncert był również okazją do złożenia przez Starostę Wschowskiego Andrzeja Bielawskiego i Kierownika Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wschowie Katarzynę Ciepłą-Nowak podziękowań i życzeń rodzinom zastępczym.
Podczas koncertu odbyła się także premiera spotu promującego rodzicielstwo zastępcze w Powiecie Wschowskim.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom za występy i włączenie się w promowanie rodzicielstwa zastępczego w naszym powiecie.
 
Translate »