Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Pracownia elektryczna w I ZS

Print Friendly, PDF & Email

Powiat Wschowski otrzymał dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w ramach Lubuskiego Funduszu Samorządowego w kwocie 206 746,31 zł na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Utworzenie pracowni elektrycznej w I Zespole Szkół we Wschowie”. 

Celem realizacji zadania jest podniesienie jakości kształcenia zawodowego, poprzez rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie umożliwiający poszerzenie wzrost jakości i atrakcyjności kształcenia w zakresie teoretycznej i praktycznej nauki w zawodzie technik elektryk

Zakres rzeczowy zadania obejmuje przebudowę sali lekcyjnej na pracownię kształcenia praktycznego w zawodzie technik elektryk, zakup specjalistycznego sprzętu obejmującego m.in. stoły elektrotechniczne, silnik prądu stałego, wskaźniki napięcia, miernik rezystencji uziemienia, styczniki, styki pomocnicze, przekaźniki termiczne, silnik jednofazowy z kondensatorem, silnikowe, przekaźniki czasowe, zakup monitora interaktywnego i zestawu komputerowego dla nauczyciela oraz laptopów do uczniów wraz z mobilną szafą.

 
 

UMWL

 

Translate »