Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

VII Wschowski Marsz Akceptacji Osób Niepełnosprawnych !

Print Friendly, PDF & Email

Wschowski Marsz Akceptacji Osób Niepełnosprawnych organizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nasz Ośrodek” oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J. Korczaka we Wschowie już za nami! 

Hasło tegorocznego wydarzenia brzmiało: „Codzienność utkana z nieDOSKONAŁOŚCI”.

Wydarzenie swoim patronatem objęły Powiat Wschowski oraz Gmina Wschowa.

Program marszu

Marsz rozpocznie się o godzinie 9:15, kiedy to uczestnicy zaczną gromadzić się przy Powiatowym Centrum Rehabilitacji (ul. T. Kościuszki 25). Następnie, o godzinie 9:30, marsz ruszy ulicami Wschowy, prowadząc od ulicy T. Kościuszki aż do Rynku, gdzie o godzinie 10:00 odbędzie się uroczystość.

W programie uroczystości znajdują się różnorodne atrakcje, które mają na celu zapewnienie dobrej zabawy wszystkim uczestnikom. Wśród nich można wymienić:

  • Występ mażoretek Finezja Wschowa
  • Wypuszczenie balonów
  • Otwarcie wystawy fotograficznej Adama Śliwińskiego
  • Zabawy z animatorami
  • Darmowy poczęstunek

Wschowski Marsz Akceptacji Osób Niepełnosprawnych to ważne wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez miejskich. To świetna okazja do integracji oraz okazja do zaprezentowania swojego wsparcia dla osób niepełnosprawnych. Zachęcamy więc do udziału w tym wydarzeniu wszystkich mieszkających w okolicy.

Inicjatywa została dofinansowana ze środków Powiatu Wschowskiego w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych na rok 2023.

Źródło: zw.pl
Translate »