Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Przebudowa dachu coraz bliżej

Print Friendly, PDF & Email

W dniu wczorajszym dokonano otwarcia ofert na realizację zadania publicznego pn. „Przebudowa dachu i wymiana okien w budynku I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie”  – informuje Starosta Wschowski Andrzej Bielawski.  W terminie składania ofert zgłosiły się dwie firmy. Firma Transblach z Lubina złożyła ofertę na kwotę 2 296 823,00 zł oraz PHB Tyliński z Leszna, które złożyło ofertę na kwotę  2 396 999,40 zł. Aktualnie trwa badanie ofert. Wykonawca zrealizuje zadanie w terminie 11 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Przedmiotem inwestycji jest wymiana pokrycia dachowego oraz stolarki okiennej i drzwiowej w budynku I Zespołu Szkół, w tym m.in. rozbiórka istniejącego pokrycia dachowego i wykonanie pokrycia dachu z dachówki karpiówki,  wykonanie obróbek blacharskich ścian szczytowych budynku,  rynien i rur spustowych, przemurowanie kominów, wymiana części istniejącej stolarki okiennej i drzwiowej drewnianej na nową.

Na to zadanie pozyskaliśmy środki z  Rządowego Funduszu „Polski Ład”: Programu Inwestycji Strategicznych w kwocie 1 786 480 zł – informuje Starosta Wschowski.

Translate »