Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Jubileusz Chóru Cantate Deo

Print Friendly, PDF & Email

W kościele pw. św. Michała Archanioła w Sławie odbył się koncert „Od operetki do musicalu”. Sławski Chór „Cantate Deo” obchodził Jubileusz 10-lecia. W uroczystości wystąpiły Chóry: „Cantate Deo” oraz „Za Tobą”z Głogowa z towarzyszeniem Kameralnej Orkiestry Filharmoników Zielonogórskich.

Koncert przyciągnął liczne grono zwolenników. Obchody były doskonałą okazją do złożenia listów gratulacyjnych i podziękowań za zaangażowanie, jaką Sławski Chór wkłada w swoją pracę i jak przyczynia się do propagowania muzyki chóralnej w naszym regionie.

Wicestarosta Wschowski Waldemar Starosta w imieniu Zarządu Powiatu Wschowskiego z okazji Jubileuszu 10-lecia Chóru CANTATE DEO złożył szczególne podziękowania na ręce Pani Wiceprezes Krystyny Szulęckiej za profesjonalizm przy organizacji Festiwalu Muzyki Chóralnej w Sławie oraz za upowszechnianie i kształtowanie wrażliwości na piękno muzyki.

Ponadto wszystkim członkom chóru złożył wyrazy wdzięczności za poświęcenie się swojej pasji i za niezapomniane wrażenia, życząc dalszych sukcesów w kolejnych latach działalności Stowarzyszenia.

Premier Rzeczypospolitej Polskiej Mateusz Morawiecki przyznał i uhonorował medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę dyrygent chóru Krystynę Ober-Szulęcką. Nagrodę w imieniu premiera wręczył Wicewojewoda Lubuski Wojciech Perczak.

Zdjęcia: slawa.pl

Translate »