Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Szkolenie w Zielonej Górze

Print Friendly, PDF & Email

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej oraz Kancelaria Prawna i Tłumaczeń Maja Grzegorczyk zapraszają na szkolenie pt.„Ochrona danych osobowych w praktyce – szkolenie połączone z warsztatami dedykowane dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji (ABI)”
Termin i czas: 29 czerwca br., godz. 9.00 – 15.30 Miejsce szkolenia: siedziba OPZL w Zielonej Górze przy ul. Reja 6.

Celem szkolenia jest zapoznanie jego uczestników w sposób praktyczny, jak prawidłowo i zgodnie z prawem stosować przepisy ustawy o Ochronie danych osobowych z uwzględnieniem najnowszych zmian, które niewątpliwie przełożą się na zwiększenie liczby ABI. Należy jednak pamiętać, że ABI musi posiadać odpowiednią wiedzę, by w sposób należyty sprawować powierzoną funkcję.

Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli na zdobycie wiedzy oraz umiejętności niezbędnych do samodzielnego wykonywania obowiązków ABI (Administratora Bezpieczeństwa Informacji), a w szczególności do wypełnienia zgłoszenia zbioru danych do rejestracji oraz zgłoszenia do rejestru GIODO Administratora Bezpieczeństwa Informacji, opracowanie niezbędnej dokumentacji towarzyszącej ochronie i przetwarzaniu danych osobowych w jednostce i przewidzianej przez obowiązujące przepisy, stosownego reagowania w toku kontroli przeprowadzanej przez GIODO.

Szkolenie prowadzone jest w formie wykładów oraz praktycznych warsztatów. W trakcie szkolenia uczestnicy otrzymają autorskie materiały szkoleniowe obejmujące między innymi prezentację zawierającą omawiane zagadnienia oraz wzory dokumentów.

Szkolenie poprowadzi Maja Grzegorczyk – radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Szczecinie. Partner zarządzający w Kancelarii „Grzegorczyk Majkowska Bogucki i Partnerzu Radcy prawni i Adwokaci”,Majkowska Bogucki i Partnerzy Radcy prawni i Adwokaci”, z ramienia której świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej zarówno podmiotów gospodarczych, jak i jednostek sektora administracji publicznej. Specjalizuje się w prawie pracy, prawie ochrony danych osobowych, prawie gospodarczym, prawie cywilnym, prawie spółek handlowych. Wieloletni wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu Wydziału Ekonomicznego w Szczecinie, opiekun merytoryczny oraz wykładowca wiodący na kierunku „Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych”, wykładowca prawa gospodarczego oraz prawa pracy na prestiżowych kierunkach MBA. Trener z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na umiejętność przystępnego przekazywania i wyjaśniania skomplikowanych zagadnień prawnych. W ramach obsługi prawnej opracowuje oraz wdraża systemy ochrony danych osobowych w różnych podmiotach.

Cena:
DLA FIRM CZŁONKOWSKICH OPZL 340 zł brutto/ za osobę 315 zł brutto/ za osobę przy dwóch lub więcej uczestnikach zgłoszonych z jednej firmy
DLA FIRM/INSTYTUCJI SPOZA OPZL 420 zł brutto/ za osobę 395 zł brutto/ za osobę przy dwóch i więcej uczestnikach zgłoszonych z jednej firmy/instytucji
* Cena zawiera: materiały szkoleniowe, certyfikat, catering kawowy, lunch obiadowy
Szkolenia wymagają wcześniejszego zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy (w załączeniu) na e-mail wschowa@opzl.pl
W przypadku pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu: Beata Przybylska: tel. 884 782 630, b.przybylska@opzl.pl

formularz_zgloszeniowy_szkolenie_abi

Program_szkolenia_abi

 

 

Translate »