Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Otwarcie Biura Porad Obywatelskich dla mieszkańców Powiatu Wschowskiego

Print Friendly, PDF & Email

16 czerwca br. w Starostwie Powiatowym we Wschowie odbyło się otwarcie Biura Porad Obywatelskich dla mieszkańców Powiatu Wschowskiego. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Zarządu Powiatu Wschowskiego oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Obywatelskiej „CIVIS SUM”. Podczas spotkania Starosta Powiatu Wschowskiego Marek Boryczka podpisał porozumienie o współpracy.

Biuro będzie otwarte w każdy II i IV poniedziałek miesiąca w godzinach od 11:00 do 16:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego we Wschowie, Pokój 313, III piętro.

Porad prawnych i obywatelskich będą udzielać specjaliści, adwokaci, radcy prawni z doświadczeniem z Zielonej Góry. Zakres konsultacji obejmuje także porady psychologiczne, pomoc asystenta obywatelskiego, który może towarzyszyć w załatwianiu spraw w urzędzie lub sadzie oraz dyżury specjalistów z zakresu prawa pracy (telefoniczne w każdy wtorek w godzinach 16:00-18:00).

Zachęcamy do korzystania z porad. Termin spotkań z prawnikiem, asystentem, psychologiem oraz mediatorem należy uzgadniać telefonicznie.

 Numer telefonu 68/ 45 48 247

Translate »