Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Projekt “Ciekawostki naszej wioski”

Print Friendly, PDF & Email

14 listopada w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Wschowie został  podsumowany projekt “Ciekawostki naszej wioski”, którego koordynatorem była pani Renata Chilarska- Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łysinach.

 

W wspólnym projekcie uczestniczyły trzy szkoły:

– Szkoła Podstawowa w Starych Drzewcach,

– Szkoła Podstawowa w Starym Strączu,

– Szkoła Podstawowa w Łysinach.

 

Już poraz czwarty wspólny projekt został zrealizowany. Dzieci miały za zadanie znaleźć ciekawe miejsca i osoby w okolicy, a przede wszystkim zaczerpnąć informacji na ten temat, a następnie zilustrować i przedstawić je podczas spotkania w Starostwie Powiatowym. Dzieci chętnie wzięły udział w projekcie i znalazły wiele ciekawych miejsc oraz informacji o których nie jedna osoba nie wiedziała.

Starosta Marek Boryczka podziękował dzieciom za zaangażowanie podczas realizacji projektu, a także za poświęcenie i przygotowywania informacji o wielu miejscach wartych obejrzenia.

Dla każdego dziecka  i gościa podczas spotkania został przygotowany gadżet, który przedstawia wioski z charakterystycznymi budowlami. Natomiast szkoły uczestniczące w projekcie otrzymały pamiątkowe albumy z opisywanymi miejscami.

 

Translate »