Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

System Zarządzania kolejką w Wydziale Komunikacji

Print Friendly, PDF & Email

Firma QMS(Q-Media Solution Sp.z o.o.) dokonała instalacji „Systemu do obsługi kolejki (CFM) na potrzeby Wydziału Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego we Wschowie”, poprzez montaż, uruchomienie i instruktaż systemu dla pracowników urzędu.  System do obsługi kolejki (CFM) będzie służył uporządkowania i usprawnieniu petentów oczekujących na załatwienie spraw w Starostwie Powiatowym. To popularny systemem kolejkowym, który jest świetnym rozwiązaniem wpływającym na przyspieszenie oraz podniesienie jakości obsługi klienta. Wg statystyk firmy QSM efektywność obsługi klientów wzrasta o około 20 %, co przekłada się na 20 % więcej obsłużonych i zadowolonych klientów.

Firma QSM dostarczyła wiele systemów do bardzo wymagających klientów  m.in.: urzędu w powiecie gdańskim, NFZ, szpitali, firm transportowych, logistycznych oraz innych instytucji samorządowych i rządowych. Starostwo Powiatowe we Wschowie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientom, dając możliwość elektronicznej rezerwacji kolejki w Wydziale Komunikacji, gwarantując , że oferowany system jest dojrzałym rozwiązaniem, które spełnia oczekiwania kadry zarządzającej, pracowników oraz klientów.

Starosta Powiatu Wschowskiego Marek Boryczka podkreślił, że cieszy nas fakt, iż potencjalny petent może zarezerwować kolejkę na kilka dni do przodu oraz na określoną godzinę za pomocą aplikacji internetowej. Na stronie głównej Starostwa Powiatowego  znajduję się link, po kliknięciu którego jesteśmy przekierowywani bezpośrednio pod adres http://rejestracja.wschowa.info/.

Petent po zalogowaniu się otrzymuje odpowiedni kod na swojego maila , potwierdzający fakt rejestracji. W siedzibie Starostwa Powiatowego kod należy wpisać do biletomatu, aby otrzymać bilet z numerkiem, z tym, że bardzo ważne jest, aby uczynić to nie później niż 5 minut przed terminowym załatwieniem sprawy. System ten pozwala mieszkańcom na załatwienie spraw w Wydziale Komunikacji i Dróg bez stania w długich kolejkach.

Do końca lipca system jest w fazie testowej, jednakże już teraz można stwierdzić, iż funkcjonuje bez jakichkolwiek zakłóceń.

 

Translate »