Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Lubuska Gala Taneczna

Print Friendly, PDF & Email

7 maja 2014 r. o godzinie 10:00 w Sławskim Centrum Kultury i Wypoczynku w Domu Kultury w Śmieszkowie spotkało się jedenaście zespołów tanecznych, rywalizując ze sobą w eliminacjach powiatowych do PRO-ARTE 2014 Wojewódzkich Spotkań Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Lubuskiej Gali Tanecznej. Wszyscy wykonawcy bardzo starannie przygotowali swoje występy.

Popisy dzieci i młodzieży oceniała komisja w składzie: Cezary Sadrakuła – Burmistrz Sławy, Marek Zadłużny z Regionalnego Centrum Animacji Kultury z Zielonej Góry, Beata Fic ze Starostwa Powiatowego we Wschowie, Małgorzata Sobczak z Urzędu Miejskiego w Sławie. Nominację do Finału Lubuskiej Gali Tanecznej, która odbędzie się w Świebodzinie 02 czerwca 2014 roku otrzymały zespoły: Mażoretki “Finezja” – juniorki ze Wschowy, zespół TUTU z Domu Kultury w Sławie oraz Mażoretki “Finezja” seniorki.

Komisja przyznała również wyróżnienia, które trafiły do zespołu: Zwycięzcy otrzymali nagrody finansowe od Burmistrza Sławy: Mażoretki “Finezja” seniorki -500zł, zespół TUTU-300zł i Mażoretki “Finezja” juniorki -200zł. Ponadto wszystkie zespoły otrzymały dyplomy uczestnictwa oraz słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatowe we Wschowie

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku składa serdeczne podziękowania Starostwu Powiatowemu we Wschowie i Burmistrzowi Sławy za ufundowanie nagród.

Translate »