Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Pomysł na wakacje z Akademią Przyjaciół Pszczół

Print Friendly, PDF & Email

Celem nadrzędnym akcji „Z Kujawskim Pomagamy Pszczołom” jest zmiana postaw społeczeństwa i promocja pozytywnych działań związanych z ochroną przyrody, w szczególności ochrony pszczół, których znaczenie dla człowieka i środowiska naturalnego jest kluczowe.

www.pomagamypszczolom.pl – wejdź na stronę i pobierz bezpłatne scenariusze zajęć dla dzieci w ramach wakacyjnej Akademii Przyjaciół Pszczół

img-przyjaciele-pszczol

Konkursy

Wszyscy zalogowani użytkownicy i uczestnicy Akademii Przyjaciół Pszczół mają nie tylko dostęp do licznych i ciekawych materiałów, ale także okazję do wzięcia udziału w konkursach z nagrodami dla dzieci, opiekunów i całych placówek organizujących zajęcia w lecie.
Przyłącz się do zabawy już teraz i weź udział w 2 konkursach:
„Jak realizujecie Zasady Przyjaciół Pszczół?” – konkurs dla Opiekunów, którzy ze swoimi podopiecznymi realnie pomagają pszczołom. Wyślij do nas przez formularz zgłoszeniowy krótką pracę konkursową: prezentację w Power Poincie (maksymalnie 6 slajdów) z maksymalnie 5 zdjęciami i krótkim opisem działań obrazujących jak realizujecie z podopiecznymi placówki jedną z Zasad Przyjaciół Pszczół. Po moderacji prezentacja będzie opublikowana w galerii Pinterest.com. Nadesłane prace ocenia Jury konkursy (przedstawiciele organizatora).
Do wygrania:
Nagrody główne:

  • dla Opiekunów – bony o wartości 500 zł, 400 zł, 300 zł
  • dla placówki – bony o wartości 1  500 zł, 1  000 zł, 500 zł

Wyróżnienia:

  • 20 placówek otrzyma bony o wartości 300 zł
  • 30 placówek otrzyma nagrody pocieszenia w postaci gadżetów programu
    „Z Kujawskim pomagamy pszczołom”.

Przyjmowanie zgłoszeń trwa od 1 lipca do 15 sierpnia.

„Obchody Wielkiego Dnia Pszczół” – zmobilizuj całą lokalną społeczność i razem świętujcie w swojej miejscowości, dzielnicy czy placówce Wielki Dzień Pszczół. Wyślij do nas przez formularz zgłoszeniowy krótką pracę konkursową: prezentację w Power Poincie (maksymalnie 6 slajdów) z maksymalnie 5 zdjęciami i krótkim opisem działań obrazujących obchody Wielkiego Dnia Pszczół. Po moderacji prezentacje zostaną opublikowane w galerii Pinterest.com
Jury oceniać będzie: pomysł i wykonanie działań oraz zaangażowanie innych do świętowania  (lokalna społeczność, rodziny dzieci, urzędy, media, itp).
Przyznanych zostanie 10 równorzędnych nagród w postaci bonów:

  • 500 zł dla Ośrodka
  • 500 zł dla Opiekuna

Czas trwania konkursu: od 8 do 15 sierpnia

Kontakt

telefon: 22 829 85 72 wew. 28, akademie@pomagamypszczolom.pl

Kontakt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

ZKujawskimPomagamyPszczolomLogo

Translate »