Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

II Festiwal Szkół i Usług Doradztwa Zawodowego

Print Friendly, PDF & Email

8 marca 2013 w Hali Gimnastycznej I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie odbył się II Festiwal Szkół i Usług Doradztwa Zawodowego pod hasłem:

To miejsce na mądre decyzje!

Festiwal wzbudził duże zainteresowanie wśród młodzieży, która licznie odwiedzała poszczególne stoiska. Można było zapoznać się z ofertą gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, policealnych i wyższych z województw lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Można było także skorzystać z usług doradców zawodowych, zapoznać się z wymaganiami związanymi z pracą w policji i straży pożarnej.

Promocje szkół były bardzo różne: od możliwości rozmowy z ich uczniami, poprzez przygotowane ulotki i materiały reklamowe, po możliwość skorzystania z usług stoisk fryzjerskiego, kosmetycznego i gastronomicznego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego we Wschowie.

Organizatorami projektu byli Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna we Wschowie i Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie przy wsparciu ze środków Powiatu Wschowskiego i Gminy Wschowa. Opiekę medialną zapewniło zw.pl.

Zdjęcia: zw.pl

Translate »