Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców i przyszłych przedsiębiorców

Print Friendly, PDF & Email

Z dniem 1 września Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej rozpoczęła świadczenie bezpłatnych porad w ramach Punktu Konsultacyjnego w Zielonej Górze.

Z bezpłatnych konsultacji mogą korzystać mikro-, mali i średni przedsiębiorcy, ale także osoby zamierzające założyć własną firmę: absolwenci szkół średnich i wyższych, osoby bezrobotne itd.

Konsultanci OPZL będą udzielać informacji m.in. skąd wziąć środki na utworzenie lub rozwój firmy, zapoznawać z źródłami dotacji unijnych i procedurami ich pozyskiwania (m.in. LRPO 2.1, 2.2). Zainteresowani będą mogli otrzymać odpowiedzi na pytania związane z prowadzeniem firmy: formy prawnej, opodatkowania, umów w obrocie gospodarczym, zatrudniania pracowników itp.

Prowadzenie bezpłatnych konsultacji jest możliwe dzięki uczestnictwie OPZL w projekcie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości finansowanym przez Unię Europejską ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Konsultanci OPZL prowadzą także dyżury poza siedzibą Punktu Konsultacyjnego w Zielonej Górze, dyżury planowane są w Świebodzinie, Żarach, Żaganiu oraz w oddziale Organizacji w Nowej Soli. Szczegółowe informacje i zapisy na konsultacje dostępne są na stronie internetowej www.opzl.pl oraz pod numerem tel. 068 327 18 81, e-mail: biuro@opzl.pl.

Translate »