Starostwo Powiatowe we Wschowie
Plac Kosynierów 1c
67-400 Wschowa
tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Fundusze europejskie dla inwestorów

Print Friendly, PDF & Email

W poniedziałek 29 września 2008 roku w Warszawie (Hotel Novotel Centrum ul. Marszałkowska 94/98), w godz. 10.00-14.45 odbędzie się seminarium „Fundusze europejskie dla inwestorów”, zorganizowane przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości uzyskania przez przedsiębiorców dofinansowania z funduszy Unii Europejskiej na inwestycje realizowane w latach 2007-2013.

W seminarium weźmie udział Minister Rozwoju Regionalnego Elżbieta Bieńkowska, a także eksperci z Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Omówią oni m.in. zasady udzielania dotacji na: inwestycje B+R, rozwój kadr, ochronę środowiska oraz wsparcie dla inwestycji o dużym znaczeniu dla gospodarki.

Przewidziano także sesję pytań i odpowiedzi, która umożliwi wyjaśnienie wszelkich wątpliwości związanych z korzystaniem z funduszy europejskich przez przedsiębiorców.

Uczestnicy otrzymają najnowszy przewodnik po funduszach europejskich dla inwestorów opracowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego.

Potwierdzenie przybycia można przysyłać do dnia 15 września pod adres: anna.flak@paiz.gov.pl lub karolina.fratczak@paiz.gov.pl

Translate »