tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Zawody wędkarskie o Puchar Starosty Wschowskiego

Print Friendly, PDF & Email

11 sierpnia 2013 r. w Łęgoniu odbyły się Zawody wędkarskie o Puchar Starosty Wschowskiego zorganizowane przez Koło nr 1 we Wschowie Polskiego Związku Wędkarskiego. Zawody rozegrano w trzech kategoriach kobiet, kadetów i seniorów.

W zawodach wzięły udział dwie panie. Kategorię kobiecą wygrała Gabriela Ufniak, a II miejsce zajęła Weronika Dederek. W kategorii kadetów spośród 6 uczestników zawody wygrał Dawid Grzelczak, II miejsce zajął Daniel Ufniak a III miejsce zajął Patryk Paszkowski. Natomiast w kategorii seniorów rywalizowała najliczniejsza grupa zawodników, bo aż 23 osoby. Zawody wygrał Zbigniew Samuś, II miejsce zajął Jacek Kokociński, a III Andrzej Złoczewski.

Podczas zawodów obecni byli także Ryszard Dworacki Prezes Zarządu Okręgu PZW w Lesznie, Andrzej Murek Dyrektor Biura Okręgu PZW w Lesznie i Wojciech Kuryłło Członek Zarządu Powiatu Wschowskiego, który wręczył zwycięzcom pamiątkowe puchary.

zdjęcia: zw.pl i Koło PZW nr 1 we Wschowie