drukuj drukuj

Nowa pracownia komputerowa w Zanie

Inauguracja nowego roku szkolnego była doskonałą okazją do prezentacji nowej pracowni komputerowej w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie. 

Starosta Wschowski Andrzej Bielawski wraz z Krzysztofem Niedzielskim- Dyrektorem Oddziału Stena Recykling we Wschowie oraz Jakubem Ślipko – Dyrektorem Szkoły, dokonali uroczystego otwarcia pracowni.

W sumie do użytku zostało oddanych 16 laptopów Dell wraz z pełnym oprogramowaniem, zakupiono również krzesła i odświeżono samą pracownię informatyczną.

W imieniu społeczności szkolnej Dyrektor liceum, Jakub Ślipko, podziękował za ten wspaniały dar, który zdecydowanie przyczyni się do poprawy jakości nauczania, ułatwi uczniom pracę na lekcjach nie tylko informatyki, ale również innych zajęć, na których jest wykorzystywana technologia informacyjna. Jak zauważył: „Nowe laptopy, które zastąpiły wysłużone od wielu lat komputery stacjonarne, to ogromna szansa dla naszego liceum, aby stać się jeszcze bardziej konkurencyjną szkołą na rynku ofert edukacyjnych w naszym regionie”.

źródło: I LO