drukuj drukuj

Zapraszamy do udziału w Lubuskiej Akademii Rozwoju

Data i godzina
15 listopada 2019, (piątek) godzina 00:00

Opis wydarzenia

15 listopada 2019 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze odbędzie się inauguracja sesji IV edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju. Gościem specjalnym będzie Radek Kotarski – Ambasador Województwa Lubuskiego, innowacyjny przedsiębiorca i dziennikarz oraz twórca znanego kanału „Polimaty”.

Radek Kotarski nominację do tytułu Ambasadora Województwa Lubuskiego otrzymał w październiku na Lubuskim Kongresie Gospodarczym. Na sesji LAR opowie o tym, jak łączyć swoje zainteresowanie z pracą, żeby przynosiła satysfakcję i spełnienie.

Lubuska Akademia Rozwoju została stworzona z myślą o lubuskich samorządowcach i przedsiębiorcach, ma za zadanie szkolić i doradzać.

Akademia podzielona będzie na bloki tematyczne dotyczące polityki regionalnej, funduszy unijnych, coachingu i marketingu miejsc. Zostaną poruszone kwestie wykorzystywania środków unijnych i wsparcia przedsiębiorczości, zamówień publicznych, spraw społecznych, szeroko pojętego marketingu, nowych technologii czy ekologii. Nie zabraknie ciekawych zagadnień i znanych gości, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą.

W tym roku akademickim odbędzie się osiem zjazdów (od 15 listopada br. do 19 czerwca 2020 r.), a każda sesja wykładowa to około 3-godzinne zajęcia.

Szczegółowe inf. dostępne na stronie: http://www.akademia.lubuskie.pl/index.php

Źródło: UMWL w ZG