drukuj drukuj

Widowisko „Wigilijna przygoda Św. Mikołaja”

Data i godzina
16 grudnia 2021, (czwartek) godzina 16:30

Opis wydarzenia

16 grudnia na godz. 16:30 Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza na widowisko Bożonarodzeniowe „Wigilijna przygoda Św. Mikołaja” dla dzieci i całych rodzin z udziałem Elfów, Pani Zimy oraz całej Mikołajkowej „ekipy”.

Widowisko jednego z najlepszych duetów klaunów cyrkowych The Clown Circus Show „Ruphert and Rico”. W tym roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ruchomą i iluminowaną światłem scenografię, fantastyczne piosenki świąteczne, a także wiele atrakcji, prezentów i niespodzianek dla każdego dziecka! W widowisku każde dziecko otrzymuje w prezencie specjalny medal-kotylion, czapkę Św. Mikołaja, słodycze oraz w czasie przybycia Św. Mikołaja specjalnie przygotowany „słodki prezent-czekoladę”, a zapewniamy, że to nie koniec atrakcji! W czasie widowiska każde dziecko ma wymalowane na super kolorowo-bombkowo włosy, otrzymuje specjalne cyrkowe „zimne ognie”… a w tym dniu pełnym niespodzianek… to nadal nie koniec atrakcji! W czasie widowiska można zobaczyć rewelacyjne deszcze świecących (suchych) baniek mydlanych, deszcze confetti (imitujące opady śniegu), bajkową mikołajkowo-zimową scenografię…

Zapraszamy na koncert Mikołajkowy dla dzieci i rodzin, a wszystko to z rewelacyjną fabułą, fantastycznymi (tematycznymi piosenkami), a także konkursy!!!

Zapewniamy, że to jedyne takie widowiska w Polsce.

Cena biletu 25 zł od osoby.

W cenie wszystkie atrakcje, czapka Mikołaja/Elfa, 3 godziny świetnej zabawy.

Bilety kup na kupbilecik.pl http://kbq.pl/65769 oraz w sekretariacie Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie

Źródło: CKiR