drukuj drukuj

FERIE W MIEŚCIE

Data i godzina
17 stycznia 2022, (poniedziałek) - 28 stycznia 2022, (piątek) godzina 00:00

Opis wydarzenia

Szczegółowy plan na plakatach!
 
Zapraszamy na warsztaty w Centrum Kultury i Rekreacji, zapraszamy na świetną zabawę w terenie SURVIVAL KIDS, nie zabraknie oczywiście kina i trochę sportu. Zapraszamy również na Wystawę żywych pająków i skorpionów!
 
Podczas ferii zrobimy samodzielnie prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka – EKOtorby, uszyjemy woreczki na ważne “przydasie”, zrobimy samodzielnie MINI Łapacze Sów, a może chcecie spędzić czas z kolegami i koleżankami w KINIE. Natomiast na Szlaku Bluszczowym czekają nas niesamowite emocje podczas zabawy w terenie z mapą, kompasem, poznamy elementy bushcraftu, manewry techniczno – obronne, rozpalimy ognisko i upieczemy kiełbaski .
W ferie pogramy w szachy wyłonimy SZACHOWYCH MISTRZÓW, zaczarujemy kredki oraz spędzimy aktywnie czas podczas treningów tenisa stołowego i Turnieju z Koroną.
W związku z obowiązującymi obostrzeniami wprowadzonymi przez Ministra Zdrowia na wszystkie zajęcia odbywające się w Centrum Kultury i Rekreacji obowiązują zapisy telefoniczne pod nr tel. 65 540 23 36 od pon. do pt. w godz. 8:00 – 15:00
Uczestnictwo w imprezie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w materiałach informacyjnych i promocyjnych dotyczących działalności Centrum Kultury i Rekreacji, łącznie z umieszczeniem na portalach społecznościowych oraz w lokalnych mediach.
Przestrzegamy reżimu sanitarnego – bezpieczny dystans, maseczki!
CKiR Wschowa