tel. 65 540-48-00
e-mail: powiat@wschowa.com.pl

Drugie miejsce siatkarek z Hufca Pracy we Wschowie

Print Friendly, PDF & Email

W dniu 27.03.2014 r. w sali gimnastycznej Lubuskiej Wojewódzkiej Komendy OHP odbył się IX Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. Reprezentacja dziewcząt z wschowskiego Hufca Pracy przy I Zespole Szkół w składzie Katarzyna Kamola, Aleksandra Kowalczykowska, Aneta Lewandowska i Angelika Nowak osiągnęła bardzo dobry wynik, zajmując  II miejsce na podium.

W zawodach wzięły udział siatkarki  z jednostek organizacyjnych Lubuskiej WK OHP oraz Centrum Kształcenia i Wychowania w Wiechlinach. Drużyny podzielone były na cztery grupy turniejowe. Dziewczęta ze Wschowy z łatwością wygrały swoja grupę i w zmaganiach finałowych uległy tylko reprezentacji Środowiskowego Hufca Pracy z Zielonej Góry. Trzecie miejsce zajęły siatkarki z Hufca Pracy w Gorzowie Wlkp.

Autor: 4 – 9 Hufiec Pracy Wschowa