drukuj drukuj

Zaproszenie dla wystawców na Powiatowo-Gminne Święto Plonów

Miło nam poinformować, że w dniu 31 sierpnia 2019 w Jędrzychowicach odbędzie się Powiatowo – Gminne Święto Plonów organizowane przez Powiat Wschowski we współpracy z Gminą Szlichtyngowa.

W związku z powyższym zapraszamy producentów rolno-spożywczych, a także producentów innej działalności związanej z rolnictwem i promocją wsi do zaprezentowania swojej działalności.

Zaplanowana jest prezentacja 15 wystawców. Wystawcy będą mieli bezpłatnie zapewnioną powierzchnię ok. 8m2 w namiotach oraz dostęp do przyłącza elektrycznego. Istnieje również możliwość rozstawienia własnego namiotu firmowego oraz niezbędnego sprzętu.

Celem jest promocja rozwoju obszarów wiejskich wśród społeczności Powiatu Wschowskiego, w tym  prezentacja dobrych praktyk w rolnictwie, płodów rolnych i produktów wytworzonych przez rolników i lokalnych producentów z obszarów wiejskich.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które będzie okazją do promocji Państwa działalności.

Nabór wystawców będzie prowadzony do 12 lipca br.

Osobą do kontaktu jest Pani Beata Fic – e-mail: promocja@powiat.wschowa.com.pl, tel. 65 540 17 97.

 

 * Organizator ze względu na ograniczoną powierzchnię wystawienniczą zastrzega sobie prawo wyboru oraz rozplanowania rozmieszczenia poszczególnych stanowisk wystawienniczych.

 

KARTA ZGŁOSZENIA STOISKA WYSTAWIENNICZEGO