drukuj drukuj

Wizyta w Marmorinie

Starosta Powiatu Wschowskiego Marek Boryczka i Wicestarosta Powiatu Wschowskiego Wojciech Kuryłło spotkali się z Zarządem firmy Marmorin Sp. z o.o.  we Wschowie. Podczas spotkania rozmawiano m.in. o działalności, planach związanych z rozwojem firmy oraz oczekiwaniach i potrzebach ze strony lokalnych przedsiębiorców.

Firma Marmorin działa na rynku polskim od 1985 roku. Jest producentem wanien, umywalek, brodzików oraz zlewozmywaków kuchennych. Produkty trafiają  do wielu krajów nie tylko w Unii Europejskiej, ale również na inne światowe rynki. Od 2017 r. bardzo znacząco zwiększyła się sprzedaż do klientów w Stanach Zjednoczonych.

Marmorin produkuje dla znanych marek w branży łazienkowej i kuchennej oraz dla najlepszych dystrybutorów na całym świecie.  Dostarcza kompleksowe rozwiązania dla każdego klienta, który szuka rzetelnego producenta i partnera handlowego. Firma Marmorin posiada również własną markę Marmorin Design na rynku polskim oraz w Nowej Zelandii. Wzornictwo prezentowane przez Marmorin zostało docenione przez polskich i światowych jurorów w licznych konkursach designu. Projektowane kolekcje i pojedyncze produkty otrzymały wysokie rangą nagrody i wyróżnienia.

Celem firmy na przyszłe lata jest stać się globalnym potentatem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań produktowych dla klientów z całego świata. Marmorin posiada własną zaawansowaną technologię produkcyjną, opartą o 4 innowacyjne materiały i ponad 30-letnie doświadczenie co gwarantuje sprostanie nawet najtrudniejszym zadaniom w produkcji wyrobów łazienkowych i zlewozmywaków kuchennych.

Marmorin to:
- ponad 30 lat doświadczenia
- 2 niezależne zakłady produkcyjne
- 8 linii produkcyjnych
- stopniowe otwarcie kolejnych linii produkcyjnych w 3 zakładzie
- ponad 250 pracowników
- 4 innowacyjne materiały
- wewnętrzny dział R&D oraz Marmorin Design Studio
- własne certyfikowane laboratorium.