drukuj drukuj

Sukces uczestnika WTZ

Uczestnik Warsztatu Terapii Zajęciowej we Wschowie przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nasz Ośrodek” we Wschowie dnia 23.03.2019r., wziął udział w I Ogólnopolskim Festiwalu Osób z Niepełnosprawnościami „Zaczarowany mikrofon” w Gliwicach.

Konkurs zorganizowany został przez Fundację Rytm Gliwice przy wsparciu Urzędu Miasta Gliwice. Występ okazał się dużym sukcesem. Nasz wokalista zakwalifikował się do wielkiego finału, który odbędzie się 19.10.2019 roku.

Kacper od niedawna jest uczestnikiem Warsztatu Terapii Zajęciowej. Wcześniej uczęszczał do Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego we Wschowie, gdzie w klasie gimnazjalnej jego talent wokalny odkryła nauczycielka muzyki pani Joanna Pawłowska. Do dziś pani Asia ma piecze nad zdolnościami Kacpra. Poświęca swój czas na ćwiczenie i doskonalenie jego umiejętności.

Uczestnik ma na koncie kilka znaczących sukcesów osiągniętych na lokalnych festiwalach i konkursach muzycznych. Jesteśmy dumni, że tym razem reprezentował nasz warsztat na Ogólnopolskim Festiwalu Osób z Niepełnosprawnościami w Gliwicach. Życzymy mu dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za powodzenie w październikowym finale.

Źródło: WTZ