drukuj drukuj

Młodzi Przywódcy dla obywatelskiego społeczeństwa jutra

Informacja o konkursie „Młodzi Przywódcy dla obywatelskiego społeczeństwa jutra”.

Konkurs Młodzi Przywódcy dla obywatelskiego społeczeństwa jutra chce odkrywać i promować przywódców – odważnych, kreatywnych i silnych wizjonerów, którzy w przyszłości będą potrafili mądrze poprowadzić Polskę oraz lokalne społeczności ku rozwojowi, stabilności i godnemu życiu obywateli. Szczególnie w dzisiejszych czasach jest to ważne, ze względu na fakt, iż nasze społeczeństwo cierpi na wyraźny brak jednostek ambitnych, pełnych energii i gotowych do odważnych zmian i działań dla wyższego dobra oraz lepszego jutra.

Konkurs składa się z IV etapów:

 Etap I – zgłoszenia (przyjmowane do 22 listopada 2012 r. ). Potencjalni uczestnicy mają czas na pozyskanie potrzebnych dokumentów i podpisów poparcia oraz na wysłanie formularzy zgłoszeniowych.

 Etap II – weryfikacja zgłoszeń (od 23 listopada do 30 listopada 2012 r. ).

Organizatorzy konkursu będą sprawdzali formularze zgłoszeniowe pod względem formalnym, a następnie wybiorą spośród nich laureatów do następnego etapu.

 Etap III – zadania konkursowe (7 grudnia 2012 r. ). W czasie spotkania w Warszawie uczestnicy będą brali udział w zadaniach, które wyłonią spośród nich laureatów na Galę Finałową. Jednym z zadań będzie Gra Biznesowa przygotowana specjalnie na potrzeby sprawdzenia uczestników konkurs. Oprócz tego uczestnicy wezmą udział w ćwiczeniach grupowych oraz będą musieli rozwiązać zadania problemowe. Oceniać ich będą eksperci z dziedziny przywództwa i przewodzenia grupami.

 Etap IV – Gala Finałowa (14 grudnia 2012 r. ). Głównym zadaniem uczestników będzie prezentacja tematyczna. Oprócz tego uczestnicy wezmą udział w zadaniu, które będzie wyzwaniem zarówno dla grupy, jak również dla pojedynczych uczestników, pretendujących do miana lidera.

W Konkursie przewidziano wartościowe nagrody dla zwycięzców, godne młodego przywódcy. Są to:

 Udział w programie szkoleniowym LMI „Kształtowanie Zwycięzców”,

 Szkolenie poświęcane tematyce przywództwa przeprowadzane przez Instytut Skutecznego Przywództwa i Zarządzania przy Uczelni Łazarskiego,

 Bezpłatne studia na renomowanej Uczelni Łazarskiego,

 Pakiet nagród rzeczowych firmy Procter & Gamble.

Nagrody zostały specjalnie dobrane w taki sposób, by oprócz satysfakcji z wygranej zapewniały młodemu przywódcy również możliwość rozwoju osobistego na dalszej ścieżce życia.

Forma zgłoszeń od konkursu:

a) W formie elektronicznej – za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej Konkursu w zakładce „Zgłoś się!”

b) W formie papierowej – za pomocą formularza papierowego dostępnego na stronie internetowej w formacie .docx do pobrania ze strony internetowej Konkursu.

Wersję papierową należy przesłać listem poleconym lub złożyć osobiście na adres:

Instytut Skutecznego Przywództwa i Zarządzania,

ul. Świeradowska 43,

02-662 Warszawa (wejście F, 9 piętro, pokój 5).

Skład jury:

 Ireneusz Bisikiewicz – Prezes Leadership Management International Polska, przedsiębiorca, trener, konsultant

 Włodzimierz Buśkiewicz – Prezes Instytutu Rozwoju Biznesu

 Aleksander Kisil – Dyrektor Instytutu Skutecznego Przywództwa i Zarządzania, wieloletni instruktor harcerski, trener, coach, doradca, przedsiębiorca

 Mik Kuczkiewicz – Prezes Hay Group Polska, konsultant, trener, biznesmen

 Andrzej Wysocki – przedsiębiorca, wieloletni instruktor harcerski, działacz, trener, doradca, dziennikarz

 Marta Kaleńska – Jaśkiewicz – Prezes Zarządu Inter Partner Assistance Polska S.A., Dyrektor

Generalny Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce

 Karina Trafna – Dyrektor sprzedaży Legg Mason TFI oraz właścicielka sieci przedszkoli Smart Kid

Więcej informacji na stronie www.mlodziprzywodcy.pl .

Osoba do kontaktu:

Dr Aleksander Kisil, adres e-mail: a.kisil@lazarsku.edu.pl

telefon: 501 341 539