drukuj drukuj

Bezpłatne szkolenie dla Przedsiębiorców

Data i godzina
13 listopada 2018, (wtorek) godzina 09:00

Opis wydarzenia

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz  Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej zapraszają na bezpłatne szkolenie: „Split payment i inne zmiany podatkowe dla przedsiębiorców”, które odbędzie się 13 listopada 2018r. w godzinach 9:00 – 16:00 w Sali Posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie (I piętro), Rynek 1.

Celem szkolenia jest przedstawienie zmian w przepisach podatkowych, w szczególności w zakresie split payment, odwrotnego obciążenia oraz obowiązków związanych z przesyłaniem jednolitych plików kontrolnych. W trakcie szkolenia omówione zostanie również najnowsze orzecznictwo podatkowego.
Szkolenie kierowane jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę, obecnych lub przyszłych pracowników działów księgowości, absolwentów wyższych uczelni chcących wzbogacić siebie i swoje CV o nowe kwalifikacje oraz wszystkich, którzy zdają sobie sprawę z wartości wiedzy.
Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają między innymi wiedzę na temat wpływu metody split payment na funkcjonowanie podmiotów gospodarczych, omówiona zostanie problematyka powszechności „jednolitego pliku kontrolnego” w obszarze VAT oraz procedura obciążenia odwrotnego. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej z rozbudowanym studium przypadków.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: e-mail: j.wierzbinska@opzl.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń to 08.11.2018r. z jednej firmy mogą uczestniczyć max. 2 osoby.

W razie pytań, prosimy o kontakt z Panią Justyną Wierzbińską, Odział OPZL Wschowa, tel.: 884 782 630.

Zapraszamy do udziału!

formularz_zgloszeniowy_-wschowa